صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید معاون درمان وزیر بهداشت از بیمارستان شهداء بندرلنگه

بازدید معاون درمان وزیر بهداشت از بیمارستان شهداء بندرلنگه

دکتر قاسم جان‌بابایی، معاون درمان وزیر بهداشت به همراه دکتر سید حسین داودی، رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، فرماندار، شورای شهر و اعضاء مجمع خیرین بندرلنگه، از بیمارستان 64 تخت خوابی شهداء بندرلنگه بازدید و از نزدیک چگونگی روند ارائه خدمت به بیماران در این بیمارستان مورد بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه این بازدید، پس از دیدار و گفت و گو با پزشکان، پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان، مشکلات حوزه کاری آنان را جویا شد و از تلاش های شبانه روزی کارکنان شاغل در بیمارستان تشکر کرد.

دکتر سید حسین داودی، رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در نشستی که در حاشیه این بازدید با مجمع خیرین بندرلنگه برگزار شد، گفت: با کمک خیرین، پس از توسعه فضای بیمارستان و اورژانس، نسبت به تهیه تجهیزات مورد لزوم و توسعه منابع انسانی اقدام خواهیم کرد.

دکتر داودی ابراز داشت: کمبود تخت های بیمارستانی، بالاخص تخت های ویژه، از مشکلات موجود حوزه سلامت استان می باشد و توسعه اورژانس بیمارستان ها نیز در دست اقدام است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خطاب به خیرین اظهار داشت: از آنجایی که پس از توسعه فضای فیزیکی، توسعه منابع انسانی نیز مورد لزوم می باشد، بهتر است با همکاری، همدلی و پیگیری نمایندگان مجلس شهرستان، در خصوص جذب نیروی انسانی از طریق سازمان برنامه و بودجه اقدام لازم انجام شود.

دکتر داودی همچنین از خیرین خواست برای ساخت یک ساختمان حداقل دو طبقه در کنار بیمارستان به منظور توسعه بیمارستان، همکاری لازم را داشته باشند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: ان شاءالله بتوانیم جهت افزایش تخت های بیمارستانی و توسعه بیمارستان و اطراف آن که نیاز به ساخت و ساز باشد، از مشارکت خیرین استفاده نماییم.

مهندس بهاری، فرماندار بندرلنگه نیز در این بازدید در خصوص توسعه اورژانس بندرلنگه و حمایت از خیرین با معاون درمان وزیر بهداشت گفت و گو کرد.

دکتر جان بابایی هدف از این بازدید را بررسی کمبود امکانات برشمرد و پس از بازدید، مهم ترین مشکل بیمارستان شهداء بندرلنگه را کمبود بخش ها و تخت های ویژه دانست؛ از جمله بخش های ویژه که در اولویت می باشد، بخش ویژه نوزادان است که مقرر گردید هفته آینده راه اندازی شود.


١٣:١٣ - دوشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٠٧٢١    /    تعداد نمایش : ٤٣٦خروج